up

Klienci o platformie Lift-ER

Platforma Lift-ER została doceniona przez branżę dźwigową.


Zbigniew Dudkiewicz właściciel firmy Eseno zarządzającej ponad 700 dźwigami na terenie Warszawy i okolic:

"Wprowadzając w naszych firmach platformę Lift-ER nie spodziewaliśmy się, że będziemy w posiadaniu tak nowoczesnego narzędzia do prowadzenia serwisu na naszych urządzeniach. Zarówno klienci Omilifts jak i Windservis są wprost zaskoczeni możliwościami, jakie daje im to nowoczesne rozwiązanie pozwalające śledzić status urządzeń w odniesieniu do takich parametrów jak przeglądy serwisowe, automatyczne informowanie o kończących się decyzjach UDT oraz pomiarach elektrycznych urządzeń będących w zasobach klientów. Lift-ER jest bardzo profesjonalnie stworzoną platformą pozwalającą zmaksymalizować efektywność pracy serwisu w naszych firmach. Uważamy, że platforma Lift-ER może w niedalekiej przyszłości stać się platformą łączącą wiele podmiotów zajmujących się serwisem urządzeń dźwigowych w jedna grupę, która będzie mogła wykorzystywać swój potencjał intelektualny jak i organizacyjny do prowadzenia serwisu urządzeń dla klientów sieciowych obejmujących swym działaniem obszar całego kraju. Reasumując platformę Lift-ER warto poleceć i bardzo zachęcamy do wejścia w tak dobrze rokujący system."

Przemysław Jakubowski oraz Maciej Dziurkiewicz właściciele firm Windservice oraz OmiLifts zarządzającej dźwigami na terenie całej Polski:

"Wprowadzając w naszych firmach system lift-ER nie spodziewaliśmy się, że będziemy w posiadaniu tak nowoczesnego narzędzia do prowadzenia serwisu na naszych urządzeniach. Zarówno klienci Omilifts jak i Windservis są wprost zaskoczeni możliwościami, jakie daje im to nowoczesne rozwiązanie pozwalające śledzić status urządzeń w odniesieniu do takich parametrów jak przeglądy serwisowe, automatyczne informowanie o kończących się decyzjach UDT oraz pomiarach elektrycznych urządzeń będących w zasobach klientów. Ponadto system Lift-ER jest bardzo profesjonalnie stworzoną platformą pozwalającą zmaksymalizować efektywność pracy serwisu w naszych firmach. Uważamy, że system Lift-ER może w niedalekiej przyszłości stać się platformą łączącą wiele podmiotów zajmujących się serwisem urządzeń dźwigowych w jedna grupę, która będzie mogła wykorzystywać swój potencjał intelektualny jak i organizacyjny do prowadzenia serwisu urządzeń dla klientów sieciowych obejmujących swym działaniem obszar całego kraju. Reasumując system Lift-ER jest wart polecenia i bardzo zachęcamy do wejścia w tak dobrze rokujący system."